fbpx
A password will be e-mailed to you.

Białostocki Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w nietypowy, ale bardzo przyjemny i praktyczny sposób włączył się w organizację 9 Parady Motocykli, która już w najbliższą niedzielę przejedzie przez Podlasie. Wszyscy, którzy ukończyli kurs i czekają na egzamin teoretyczny lub praktyczny w swoich miastach, będą go mogli spontanicznie, ale równie skutecznie zdać w czasie trwania imprezy, w ośrodku w Bielsku Podlaskim.

W niedzielę 15 sierpnia odbędzie się 9 Parada Motocykli, która przejedzie na trasie Grodzisk – Siemiatycze – Drohiczyn. Z tej okazji WORD Białystok zaprasza wszystkich, którzy będą w ten weekend gościć na Podlasiu i chcą zdać egzamin na prawo jazdy kat. A lub B do zdania egzaminu w naszym ośrodku w Bielsku Podlaskim (odległość między Siemiatyczami a Bielskiem Podlaskim to 50 km).Do egzaminu teoretycznego może przystąpić osoba która zakończyła część teoretyczna kursu lub chce zdawać eksternistycznie (do egzaminu przygotowuje się samodzielnie).

Do egzaminu praktycznego może przystąpić osoba której OSK zwolnił Profil Kandydata na Kierowcę po wykorzystaniu wszystkich godzin jazdy i ma zaliczony egzamin teoretyczny. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń, obecnie wszystko odbywa się przy użyciu ogólnopolskiego systemu teleinformatycznego w którym są dane o kursantach. Egzaminy będą się odbywały od 8:00 do 16:00

Advertisement
 
W białostockim ośrodku możliwe są aż cztery sposoby zapisu na egzamin, wszystkie opisane są na stronie word.bialystok.pl po kliknięciu na przycisk ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN.
 
Więcej informacji o 9 Paradzie Motocykli znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń.
KOMENTARZE