fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeździsz na motocyklu marki Yamaha i marzysz o wyjeździe na tor wyścigowy? Lepszej okazji nie będzie! Już 15 września spotkamy się na Time Attack na torze w Poznaniu! 

Setki osób pokochało Time Attack. Bez względu na poziom zaawansowania i typ motocykla, spotykaliśmy się na torach wyścigowych, żeby poczuć zew rywalizacji i doskonalić technikę jazdy. W tym roku testujemy dla was nowy format. Jeździmy po torze w Poznaniu w trakcie Speed Day. Współpraca z tak doświadczonym organizatorem to gwarancja profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa. 

Dla kogo? 

Speed Day jest dla każdego. Bez względu na motocykl i poziom umiejętności. Uczestnicy podzieleni są na grupy, a osoby początkujące znajdują się pod opieką wykwalifikowanej grupy instruktorów. Dodatkowo właściciele motocykli marki Yamaha mogą dołączyć do boksów Time Attack. Spotkacie tam Simpsona, Kamila Krzemienia oraz Adama Badziaka! Będziecie mieli okazję zaliczyć kilka wspólnych kółek, a pomiędzy sesjami treningowymi zbierzecie cenne porady. Yamaha YZF-R7 GYTR 2022

Masz Yamahę R7? To jeszcze lepiej! 

Właściciele Yamah R7 mogą skorzystać z dodatkowej promocji. Przy zakupie motocykla dostaliście voucher, dzięki któremu otrzymacie zniżkę w wysokości 300 złotych na udział w Time Attack! Jeśli nie macie swojego vouchera, to żaden problem. Wystarczy, że napiszecie na adres [email protected] i wyślecie VIN swojej maszyny. W odpowiedzi otrzymacie kod, który wpiszecie w trakcie rejestracji na www.speed-day.pl

Spotkajmy się na Time Attack! 

Już dzisiaj zarejestrujcie się na Speed Day w dniu 15.09! Jeśli zamierzacie przyjechać na motocyklu marki Yamaha, w uwagach dopiszcie: Time Attack. Dzięki temu przygotujemy dla was specjalne miejsce w boksach! Do zobaczenia! 

Advertisement


KOMENTARZE