fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przed nami kolejne tragi, które 14-15 marca odbędą się we Wrocławiu, a niecały miesiąc później w Poznaniu. Yamaha będzie obecna na obu tych wydarzeniach, których nie wolno przegapić.

Zapraszamy do Wrocławia, gdzie Yamahę będą reprezentowali dwaj dealerzy BM Motor oraz Motor Land. Na połączonym stoisku nie zabraknie najważniejszych nowości na nadchodzący sezon oraz najmodniejszej w tym sezonie klasy pojazdów o pojemności 125 cm3 na prawo jazdy kategorii B. Niewątpliwą atrakcją tych targów będą pokazy freestyle’u motocyklowego, które wykona przed publicznością Stunter13, dosiadający motocykla Yamaha MT-07 Moto Cage. Dodatkową gratką będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest Yamaha Neo’s Easy.

Niecały miesiąc później, w połowie kwietnia obędzie się w Poznaniu Motor Show, na którym będziemy na was czekać na dwóch importerskich stoiskach, które zaprezentujemy wspólnie z wielkopolskim dealerem Motocykle Polska. W hali motocyklowej zaprezentujemy przekrojową ofertę naszych nowości motocyklowych, wśród których nie zabraknie YZF-R1M, XJR1300 i MT-07 Moto Cage. Natomiast w hali samochodowej 6A zaprezentujemy gamę pojazdów o pojemności 125 cm3.

Do zobaczenia.

Więcej informacji na stronie www.yamaha-motor.pl

KOMENTARZE