fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak twierdzą plotki wprost z Japonii Yamaha może już niebawem pokazać nowe R6.

Yamaha YZF-R6, która obecnie jest w sprzedaży ma już parę lat i w sumie przydałoby się pokazać coś nowego. Jak twierdzi magazyn Young Machine (który jest doskonale znany z plotek w większości takich, które się nie sprawdzają) premiera kolejnej edycji R6-stki odbędzie się jeszcze w tym roku, a sam motocykl trafi do sprzedaży w 2017r.


REKLAMA

Oczywiście nie brakuje też spekulacji na temat wypasionej elektroniki, podobnej do tej z pokazanej relatywnie niedawno R1 jaka miałaby się znaleźć na pokładzie 600-tki.

Jak pokazuje wizualizacja motocykl ma być bardzo podobny jeśli chodzi o linie do tego co prezentuje reszta rodziny. To akurat nie powinno nikogo dziwić. Jest to stała praktyka wielu producentów.


REKLAMAREKLAMA


Pozostaje tylko pytanie czy plotki się sprawdzą. Jak zapewne pamiętacie z naszych comiesięcznych publikacji o stanie sprzedaży motocykli sportowe maszyny nie są tym co najchętniej wybierają klienci. Taka sama tendencja utrzymuje się w pozostałych krajach. Mając to na uwadze do plotek o nowej YZF-R6 podchodzimy z dużym dystansem.

KOMENTARZE


REKLAMA