fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kwarantanna, zamknięte salony sprzedaży oraz punkty serwisowe. Problem pandemii wpływa praktycznie na wszystkie sfery życia. Yamaha postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom motocyklistów i przedłużyła o trzy miesiące wszystkie gwarancje fabryczne, które wygasły lub wygasną między 1 marca, a 31 maja 2020 roku!

 Jeśli obawiałeś się, że przez problemy związane z COVID-19 nie będziesz mógł skorzystać z napraw gwarancyjnych swojego motocykla, to nie musisz się już martwić. W związku z tym, że wiele punktów serwisowych na mapie Europy jest zamkniętych, Yamaha postanowiła pomóc właścicielom motocykli Yamaha i przedłużyć okres gwarancyjny, tak aby nikt nie czuł się poszkodowany.


REKLAMA

Przedłużenie gwarancji ma zastosowanie do wszystkich pojazdów szosowych i produktów marine marki Yamaha. Klienci, których pojazdy i sprzęt marine wymagają napraw gwarancyjnych, są proszeni o kontakt z najbliższym autoryzowanym dealerem Yamaha, gdy tylko pozwolą na to lokalne ograniczenia.

-czytamy na stronie producenta.


REKLAMAREKLAMA


Pamiętajcie również, że do końca kwietnia trwa akcja promocyjna dotycząca serwisu motocykli marki Yamaha. Jeśli do końca miesiąca zdecydujesz się na serwis, przegląd lub naprawdę serwisową w ASO, to Yamaha zapewni Ci darmowy transport (do 30 km od najbliższego autoryzowanego serwisu Yamahy).

Więcej informacji
KOMENTARZE


REKLAMA