fbpx
A password will be e-mailed to you.

Legendarna impreza testowa Yamahy, poświęcona gamie motocykli Hyper Naked, rozkręca się na dobre. To ostatni dzwonek na to, by zapisać się na drugą edycję MT Tour, która w połowie bieżącego miesiąca zagości w Szczecinie!

Pierwsza edycja imprezy odbyła się jeszcze w maju w salonie Liberty Motors POLand POSITION w Piasecznie. Tym razem, w dniach 14-15 sierpnia słynny MT Truck przywiezie aż 22 motocykle pod salon Moto46 przy ul. Kurzej 4 w Szczecinie. 

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki są dostępne do testów wszystkie motocykle z gamy Hyper Naked, w tym tegoroczne nowości. Należy do nich m.in. trzecia generacja absolutnego bestsellera – uniwersalnego, niezwykle lekkiego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW do prowadzenia na kategorię A2. Dla osób z tym prawem jazdy jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku, a dla kierowców z prawem jazdy kat. B – groźnie wyglądający i świetnie jeżdżący MT-125. 

W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii – radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10 SP. Yamaha MT-125 2020 - premiera

Wszyscy fani mocnych wrażeń mogą zarejestrować się na drugą edycję na stronie www.yamaha-motor.eu/pl/pl/experiences/2021-mt-tour/. Zapisy na MT Tour w trwają w najlepsze. Impreza odbędzie się już w dniach 14-15 sierpnia.

KOMENTARZE