fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha oferuje swoim klientom, kierowcom z prawem jazdy kat. B, którzy zamierzają kupić motocykl lub skuter klasy 125 Program Opieki 5 Kroków.

Program adresowany jest przede wszystkim do kierowców, którzy nie mają doświadczenia w jeździe jednośladami.

Krok pierwszy to pomoc w wyborze odpowiedniego pojazdu, skutera lub motocykla dostosowanego do oczekiwań i warunków fizycznych klienta.

Drugi krok to oferta kredytowa na zakup jednośladu w porozumieniu z jednym z banków. Nie jest wymagany wkład własny klienta, a dodatkowo z kredytu można sfinansować również pełne ubezpieczenie pojazdu (we współpracującej z Yamahą firmie ubezpieczeniowej) oraz kupno zestawu odzieży odpowiedniej do jazdy.

Krok trzeci to właśnie zakup markowej odzieży motocyklowej. W ofercie są cztery pakiety do wyboru – po dwa dedykowane motocyklistom i skuterzystom. Yamaha zapewnia, że kupując odzież w pakiecie sporo można zaoszczędzić.

Czwarty krok to szkolenie zawarte w cenie motocykla lub skutera. Yamaha proponuje cztero- lub dwugodzinne szkolenie w szkole jazdy położonej blisko miejsca zamieszkania klienta. Pod okiem fachowca początkujący jeździec zdobędzie podstawowe umiejętności.

Wreszcie krok piąty to dalsza opieka ze strony dealera marki polegająca na doradzaniu, serwisowaniu, pomocy przy zakupie dodatkowych akcesoriów czy ubezpieczenia pojazdu na kolejne lata.

KOMENTARZE