fbpx
A password will be e-mailed to you.

Właśnie ruszyły zapisy na Yamaha Ladies Night. W tym roku impreza odbędzie się w Poznaniu.

Tegoroczna edycja największej karnawałowej imprezy dla motocyklistek odbędzie się w piątek, 8 lutego. Już informowaliśmy, że tym razem Yamaha Ladies Night przenosi się z Warszawy do stolicy Wielkopolski.

Zabawa odbędzie się w nowym salonie Yamahy Motocykle Polska przy ul. Bułgarskiej 65a w Poznaniu.

Organizatorzy będą starali się przyćmić kultową ubiegłoroczną imprezę. Na uczestniczki czeka mnóstwo niespodzianek, które wprowadzą je w świetny nastrój. Wizażystki i fryzjerki zadbają o piękny wygląd motocyklistek, barmani w open barze przygotują pyszne drinki, a DJ zagra dance’owy bit.

Gdy tylko atmosfera się rozkręci, rozpocznie się pokaz kolekcji mody motocyklowej Yamaha i IXS. Każda z pań będzie mogła wystąpić w roli modelki.

Zaraz potem jedna z największych atrakcji imprezy (mężczyźni już zazdroszczą) – premiera najnowszego motocykla turystycznego Yamaha FZJ1300A.

Im dalej w noc, tym więcej zabaw dla dorosłych, trochę karnawałowego szaleństwa, nieco pikanterii, a wszystko z klasą, która wyróżnia markę Yamaha.

Udział w Yamaha Ladies Night jest bezpłatny. Trzeba tylko zgłosić chęć, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: http://www.yamaha-motor.eu/pl/experience/community/newsletter/form_ld.aspx

KOMENTARZE