fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już po raz dwunasty Bractwo Miłośników Motocykli „Pancerny” zorganizuje na Pojezierzu Drawskim Motocyklową Paradę Niepodległości . Start imprezy – 11 listopada 2022 roku o godzinie 10:00 w Wierzchowie.

Parada motocyklistów z okazji Święta Niepodległości z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – rok temu na trasie pojawiło się około 600 motocyklistów! Podczas dwunastej edycji imprezy w Lasku Arkońskim w Wierzchowie znów pojawią się miłośnicy dwóch kółek, którzy wspólnie będą celebrowali 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach nieobecności na mapach świata.

Zbiórka motocyklistów rozpocznie się 11 listopada 2022 roku o godzinie 10:00 w Lasku Arkońskim w Wierzchowie (ul. Parkowa 7). Każdy, kto chce wziąć udział w paradzie, powinien mieć na swoim motocyklu flagę Polski – nie mniejszą niż o wymiarach 30×21 cm.

Planowo o 11:00, po wspólnym odśpiewaniu Hymnu Polski, rozpocznie się przejazd parady z Wierzchowa do Świerczyny, przez Czaplinek i Złocieniec. Zakończenie parady odbędzie się w Jednostce Wojskowej „2 Brygada Zmechanizowana Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego” w Budowie. Na wszystkich czekać będą gorąca grochówka, herbata i kawa.

Szczegółowe informacje oraz regulamin imprezy dostępne są na stronie Bractwa Miłośników Motocykli „Pancerny” na Facebooku: www.facebook.com/bmmpancerny 

KOMENTARZE