fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zapisy uczestników w dniu 15 sierpnia rozpoczną się od godz. 10.30 na radzymińskim Rynku. W samo południe kolumna motocykli wyruszy na miejscowy Cmentarz Poległych, by złożyć wieńce na grobach poległych w 1920 roku i zasadzić kolejny Dąb Katyński poświęcony jednemu z bohaterów Bitwy pod Radzyminem, zamordowanemu przez Rosjan w Katyniu. Po tym nastąpi uroczysta Parada […]

Zapisy uczestników w dniu 15 sierpnia rozpoczną się od godz. 10.30 na radzymińskim Rynku. W samo południe kolumna motocykli wyruszy na miejscowy Cmentarz Poległych, by złożyć wieńce na grobach poległych w 1920 roku i zasadzić kolejny Dąb Katyński poświęcony jednemu z bohaterów Bitwy pod Radzyminem, zamordowanemu przez Rosjan w Katyniu. Po tym nastąpi uroczysta Parada Motocykli ulicami miasta, a następnie wyjazd w trasę do Wyszkowa, gdzie nastąpi krótki popas. Tam także posadzimy kolejny Dąb Katyński, tym razem poświęcony Hipolitowi Eychlerowi, oficerowi z Wyszkowa, zamordowanemu przez NKWD. Powrót uroczymi trasami wśród mazowieckich pól nastąpi ok. godz. 16.00, a po pokazach stuntowych, zabawach i rozdaniu nagród ok. 17.00 uroczyście zakończymy nasz XI Zlot MotoCud 2011.


REKLAMA

Zlot odbywa się pod patronatem władz Radzymina i Wyszkowa. Każdy uczestnik Zlotu otrzyma koszulkę zlotową, znaczek jubileuszowy, ulotkę okolicznościową oraz michę dobrej zupy.

Orientacyjny program XI Zlotu MotoCud w Radzyminie:

od 10.30 – zapisy uczestników na radzymińskim Rynku

12.00 – wyjazd kolumny na Cmentarz Poległych. Posadzenie Dębu

12.30 – uroczysta Parada Motocykli w Radzyminie, wyjazd w trasę

13.00 – postój w Serocku, złożenie kwiatów pod Dębem Katyńskim


REKLAMAREKLAMA


13.30 – popas na plebanii w Wyszkowie, słowo o Bitwie 1920 roku

15.00 – wyjazd w trasę do Radzymina (przez Zabrodzie i Dąbrówkę)

16.00 – pokazy stuntowe i konkursy na radzymińskim Rynku

Ok. 17.00 – rozwiązanie Zlotu

Bieżące informacje i relacje z poprzednich zlotów na: www.motobud.pl .

KOMENTARZE

REKLAMA