fbpx
A password will be e-mailed to you.

14 grudnia Stadion Narodowy w Warszawie będzie gościł największe show sportów ekstremalnych na świecie, czyli Nitro Circus Live. Wśród gwiazd sportów freestyle wystąpi też twórca imprezy Travis Pastrana.

Występ w Warszawie będzie ostatnim show podczas tegorocznego europejskiego tournée Nitro Circus Live. Gwiazdy zapowiadają, że będzie to wyjątkowo szalony występ, podczas którego wystąpi najbardziej wyczekiwany przez polskich fanów twórca Nitro Circus – Travis Pastrana.

Travis jest żywą legendą sportów moto, 19-krotnym medalistą X-Games, człowiekiem, który jako pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu i wyskoczył z samolotu bez spadochronu. Już dziś możemy to potwierdzić – Travis wystąpi w Warszawie!

Pastrana zasłynął jako bezkompromisowy motocyklista, którego pasją stał się freestyle, czyli skoki na motocyklu. Już jako piętnastolatek zdobył tytuł World Freestyle Champion i od tej pory to właśnie on rozwijał ten sport, podnosząc poprzeczkę coraz wyżej. W 2006 roku podczas imprezy X-Games zdobył złoty medal i po raz pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu, udowadniając wszystkim, że niemożliwe jest możliwe.

Prawdziwą popularność Travis Pastrana zdobył jednak dzięki serii programów Nitro Circus emitowanych w MTV, gdzie razem z grupą przyjaciół realizuje najbardziej szalone pomysły z pogranicza freestylowego motocrossu, kaskaderki i wszystkiego, co przyjdzie im do głowy. Wyścigi samochodowe, skoki do basenu z gąbkami, base jumping, jazda na hulajnogach z napędem rakietowym – w Nitro Circus znajdziecie wszystko.

Program emitowany był w ponad 50 krajach świata, a obecnie co piątek można go oglądać na antenie Polsat Sport.

Naturalnym rozwinięciem programu telewizyjnego było stworzenie show, podczas którego światowa śmietanka zawodników związanych ze sportami ekstremalnymi może zaprezentować swoje wszystkie najlepsze numery na żywo. W ten sposób powstała impreza Nitro Circus Live, którą już 14 grudnia po raz pierwszy zobaczymy w Warszawie.

Występ na Stadionie Narodowym podczas europejskiego tournee Nitro Circus Live 2013 jest wyjątkową okazją, aby zobaczyć legendarnego Travisa Pastranę w akcji. W zeszłym roku z powodu kontuzji występował on jedynie w roli komentatora.

Bilety na Nitro Circus Live do nabycia na: www.ebilet.pl i www.eventim.pl, a także w sieci sklepów Empik.

KOMENTARZE