fbpx
A password will be e-mailed to you.

Październik 2014 to znakomity moment na rozpoczęcie wielkiej przygody z wyścigami motocyklowymi! Tylko do końca tego miesiąca trwa bowiem wielka akcja organizowana wspólnie przez Speed-Day oraz Hondę.

Speed-Day to profesjonalne treningi motocyklowe odbywające się na Torze Poznań. Są skierowane do wszystkich motocyklistów, bez względu na rodzaj posiadanego motocykla. Podstawowym celem organizatorów jest podnoszenie umiejętności jazdy oraz związana z tym poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Niezwykle często wizyta na torze poza poprawą umiejętności, potrafi także zaszczepić zapał do sportowej rywalizacji i wyścigów. Dlatego w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, od sezonu 2014 organizowane są Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego – Speed-Day Trophy. W wyścigach mogą brać udział zarówno amatorzy jak i posiadacze licencji wyścigowych. Dzięki odpowiedniemu podziałowi na klasy każdy ma szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.

Przygotowując się do kolejnego sezonu, można już teraz wykupić pakiet Speed-Day za kwotę 3000 PLN i dzięki temu, na preferencyjnych zasadach zakupić m.in. motocykl Honda CBR600RR.

Pakiet Speed-Day 2015 za 3000 zł to:
– Pełne uczestnictwo w 5 Speed-Day’ach- Uczestnictwo w 1 rundzie SDT w ramach WMMP- Pakiet specjalny od Hondy za 39 900 zł, a w nim Honda CBR 600RR 2015 rok produkcji (cena katalogowa 46 900 zł)- Owiewki torowe- Komplet setów sportowych- Zniżka 15% na pierwszy komplet opon Bridgestone zakupiony w sezonie 2015- Rabat w wysokości od 10 do 25% w sklepie motocyklowym Legato Motocykle- Rabat w wysokości 50% na zakup dwóch par rękawic Shima- Rabat w wysokości 15% na roczną prenumeratę Świata Motocykli

Oferta jest ważna tylko do końca października 2014! Szczegóły można znaleźć na stronie www.speed-day.pl. Pytania, na które nie uda się znaleźć odpowiedzi, należy kierować bezpośrednio do Artura Urbańskiego na adres e-mail: [email protected]

KOMENTARZE