fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nie masz planów na najbliższy weekend? Motocykl stoi u mechanika? To nie problem! Wynajmij motocykl z ABACUS w promocyjnej cenie, pojedź na motocyklową wycieczkę z MODEKĄ.

Już w najbliższy weekend kolejna edycja imprezy MotoSobota z MODEKĄ, tym razem startująca z salonu MODEKA w Słotwinie pod Świdnicą. Każdy kto chciałby wziąć udział w wycieczce, a na przykład chwilowo nie ma motocykla, może wypożyczyć motocykl z wypożyczalni ABACUS. Pierwsza w Polsce sieciowa wypożyczalnia motocykli przygotowała specjalne rabaty dla uczestników imprezy.


REKLAMA

Motocykl na weekend z ABACUS – promocyjne ceny:

Yamaha MT-07 za 384 zł (cena standardowa – 480 zł)

Yamaha Tracer 700 za 432 zł (cena standardowa – 540 zł)

Yamaha Tracer 900 za 576 zł (cena standardowa – 720 zł)

Motocyklista wynajmujący motocykl z ABACUS otrzyma także centralny kufer oraz mocowanie na telefon gratis. Motocykle odebrać można w Abacus Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań lub Warszawa w piątek (godziny: 12-17). Zwrot w dowolnym oddziale ze wspomnianej listy w niedziele lub poniedziałek (godziny: 12-17).

MotoSobota z Modeką

Jeżeli korzystający z promocji uczestnik chciałby zwrócić motocykl w innym oddziale niż go odebrał, np. odbiera motocykl we Wrocławiu, a chce oddać w Warszawie, to w ramach promocji nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. To świetna okazja do pojeżdżenia także dla motocyklistów spoza Dolnego Śląska.


REKLAMAREKLAMA


Jak wypożyczyć motocykl w promocji?

To proste! Przy rezerwacji w polu uwagi wystarczy wpisać hasło „MotoSobota z MODEKĄ”. Liczba motocykli jest ograniczona, więc nie zwlekajcie! Impreza MotoSobota z MODEKĄ jest darmowa. Więcej informacji:

Więcej o Abacus

 

 

 

 

KOMENTARZE

REKLAMA