fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wielu z nas za spełnienie amerykańskiego snu uważa przejażdżkę motocyklem po Stanach Zjednoczonych. I takie marzenie spełnia ADVPoland.PL – organizator profesjonalnie przygotowanych wypraw motocyklowych!

Wyjazd do Stanów, organizowany w maju tego roku, nazywa się „Amerykańskie Kontrasty”. Na zwiedzeniw czekają rejony słynnej Gorączki Złota, piękne Parki Narodowe i wybrzeże Oceanu Spokojnego.
Przeciwieństwa najpiękniej prezentują się w zestawie, dlatego wiosną będzie można zobaczyć najsuchsze miejsce na świecie (Death Valley), by potem spędzić kilka dni nad samym Pacyfikiem. Do małych, klimatycznych miasteczek i wsi przy Route 66 uczestnicy dojadą wprost z ogromnych metropolii San Francisco i Los Angeles. Przed nimi długie „proste”, jak i pełne zakrętów górzyste tereny słonecznej Kalifornii!

W Parkach Narodowych czekają cuda natury: największe sekwoje świata, ogromne wodospady, ale także cuda, stworzone przez człowieka: Golden Gate czy tama Hoovera.
Pomijając wszystkie perełki turystyczne, warto wiedzieć, że ekipa ADVPoland ogarnia organizację całego przedsięwzięcia kompleksowo! Nowy motocykl BMW, hotele, trasy, nawigacje, przewodnik – wszystko dopięte na ostatni guzik! Co więcej, organizatorzy pomogą w wyrobieniu wizy i zakupie biletu lotniczego, a na miejscu odbiorą z lotniska o godzinie, w jakiej przylatujesz!
ADVPoland słynie nie tylko ze świetnie zorganizowanych wypraw, ale także z tworzenia doskonałej atmosfery, sprzyjającej podróżowaniu. Fakt, że motocykle mają nawigację z wgranymi trasami na każdy dzień wyprawy, pozwala na oddalenie się od grupy i zwiedzanie we własnym tempie. Bez natarczywości i ze zdrowym dystansem. Panowie z ADVPoland zawsze też wiedzą, gdzie można dobrze zjeść, świetnie się zabawić czy zobaczyć coś ciekawego!
Jakość organizowanych wypraw potwierdza BMW Polska, oficjalny partner ADVPoland.PL.

KOMENTARZE