fbpx

Wielu z nas za spełnienie amerykańskiego snu uważa przejażdżkę motocyklem po Stanach Zjednoczonych. I takie marzenie spełnia ADVPoland.PL – organizator profesjonalnie przygotowanych wypraw motocyklowych!

Wyjazd do Stanów, organizowany w maju tego roku, nazywa się „Amerykańskie Kontrasty”. Na zwiedzeniw czekają rejony słynnej Gorączki Złota, piękne Parki Narodowe i wybrzeże Oceanu Spokojnego.
Przeciwieństwa najpiękniej prezentują się w zestawie, dlatego wiosną będzie można zobaczyć najsuchsze miejsce na świecie (Death Valley), by potem spędzić kilka dni nad samym Pacyfikiem. Do małych, klimatycznych miasteczek i wsi przy Route 66 uczestnicy dojadą wprost z ogromnych metropolii San Francisco i Los Angeles. Przed nimi długie „proste”, jak i pełne zakrętów górzyste tereny słonecznej Kalifornii!


REKLAMA

W Parkach Narodowych czekają cuda natury: największe sekwoje świata, ogromne wodospady, ale także cuda, stworzone przez człowieka: Golden Gate czy tama Hoovera.
Pomijając wszystkie perełki turystyczne, warto wiedzieć, że ekipa ADVPoland ogarnia organizację całego przedsięwzięcia kompleksowo! Nowy motocykl BMW, hotele, trasy, nawigacje, przewodnik – wszystko dopięte na ostatni guzik! Co więcej, organizatorzy pomogą w wyrobieniu wizy i zakupie biletu lotniczego, a na miejscu odbiorą z lotniska o godzinie, w jakiej przylatujesz!
ADVPoland słynie nie tylko ze świetnie zorganizowanych wypraw, ale także z tworzenia doskonałej atmosfery, sprzyjającej podróżowaniu. Fakt, że motocykle mają nawigację z wgranymi trasami na każdy dzień wyprawy, pozwala na oddalenie się od grupy i zwiedzanie we własnym tempie. Bez natarczywości i ze zdrowym dystansem. Panowie z ADVPoland zawsze też wiedzą, gdzie można dobrze zjeść, świetnie się zabawić czy zobaczyć coś ciekawego!
Jakość organizowanych wypraw potwierdza BMW Polska, oficjalny partner ADVPoland.PL.

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
 Wygląd nowego motocykla Road King Special, skąpanego w czerni i…
  Motocykl będzie miał silnik o mocy 8 kW i…