fbpx
A password will be e-mailed to you.

Masz ochotę polatać na torze i przetestować najnowsze cacka od Triumpha? Weź udział w zabawie organizowanej przez Triumph Polska. Na zwycięzców czekają sesje testowe podczas Track Day na torze Łódź!

Już teraz możesz przetestować najnowsze roadstery od Triumpha! Wystarczy, że weźmiesz udział w zabawie!


REKLAMA

Wygraj piętnastominutową sesję na najnowszych sprzętach od Triumpha!

Podczas Track Day, który odbędzie się 28 kwietnia 2018 roku na Torze Łódź  organizator planuje rozlosować sesje próbne na najnowszych roadsterach marki TRIUMPH.

Wystarczy, że prześlesz na fanpage Triumph Academy zdjęcie ze swoimi motocyklem i napiszesz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać sesję treningową na motocyklu Speed Triple lub Speed Triple 765! Zwieńczenie konkursu, a więc jazda i delektowanie się nowościami od Triumpha odbędą się na Torze Łódź już 28 kwietnia 2018 roku!

Wykonaj następujące kroki: wejdź na FB i polub

Prześlij na fanpage Triumph Academy zdjęcie ze swoim motocyklem oraz napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać sesję treningową na New Speed Triple lub New Street Triple 765 (koniecznie wybierz motocykl, który Cię interesuje)

Speed Triple


REKLAMAREKLAMA


Zgłoszenia możecie przesyłać do 23 kwietnia 2018 roku. Zwycięzcy zostaną poinformowani 25 kwietnia 2018 do godziny 20.00 o zwycięskiej sesji.

Dwie zwycięskie sesje są zaplanowane podczas zajęć Triumph Academy, pierwsza o godzinie 12.00 w samo południe, druga o 14.00.

KOMENTARZE


REKLAMA