fbpx
A password will be e-mailed to you.

BMW R 18 to motocykl imponujący w każdym aspekcie i spełnienie marzeń tych, którzy kochają wielkie silniki i nowoczesną technikę zatopioną w minimalistycznej stylistyce retro. Zakup tej maszyny jest poważną decyzją, dlatego bawarski producent zadbał o jak najwygodniejszy sposób finansowania – BMW Comfort Lease. Co ważne, nie musisz być przedsiębiorcą, by z niego skorzystać! 

Dwa poziomo ułożone cylindry o łącznej pojemności 1802 ccm, potężny moment obrotowy 158 Nm, napęd tylnego koła odkrytym wałem i dopieszczona stylistyka, nawiązująca do dawnych bawarskich modeli, które na długi czas ustanowiły standard nowoczesnego motocykla. Na wyposażeniu tylko to, co niezbędne, by w pełni czerpać przyjemność z jazdy. Takie właśnie jest BMW R 18. Teraz ten wspaniały motocykl możesz kupić w bardzo wygodnym finansowaniu BMW Comfort Lease.

BMW R 18 na lata lub na chwilę

Czym różni się BMW Comfort Lease od tradycyjnego kredytu czy leasingu? Przede wszystkim dużą elastycznością, dopasowaniem do konkretnych potrzeb klienta i znacznie niższymi miesięcznymi ratami – spłacasz tylko tę część wartości motocykla, którą rzeczywiście traci on w trakcie trwania umowy na skutek naturalnego zużycia i rosnącego przebiegu. 

Finansowanie BMW, w przeciwieństwie do tradycyjnej formy leasingu, jest dostępne dla klientów indywidualnych. Nie musisz więc prowadzić firmy, by móc cieszyć się niskimi ratami oraz możliwościami, jakich nie daje kredyt. Najważniejsza z nich jest taka, że to do Ciebie, jako klienta, należy decyzja, kiedy i jak zakończysz umowę. Będziesz mógł wykupić na własność użytkowane R 18, zwrócić je lub zamienić na nowy egzemplarz. Kiedy będzie się zbliżał termin końca umowy, przedstawiciel BMW skontaktuje się z Tobą i doradzi najlepsze rozwiązanie, w tym ewentualnie wygodny dla Ciebie odbiór maszyny.

BMW Comfort Lease zachowuje również wszystkie zalety leasingu operacyjnego. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą, to – zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i w odpowiedniej proporcji – opłatę wstępną oraz miesięczne raty możesz traktować jako koszt uzyskania przychodu.

Prosto i wygodnie od początku do końca

Procedura uzyskania finansowania w ramach BMW Comfort Lease jest bardzo prosta. Najpierw wybierasz u dealera kolor R 18 i jego konfigurację. Następnie ustalasz, na jaki okres chcesz podpisać umowę i ile kilometrów zamierzasz przejechać średnio w każdym sezonie. Dostarczasz wymagane dokumenty, podpisujesz umowę i… ruszasz w pierwszą trasę wymarzonym niemieckim cruiserem!

Jedną  z głównych zalet BMW Comfort Lease jest możliwość elastycznego ustawienia parametrów umowy. Sam określasz wkład własny (od 0% do 35%), okres finansowania (24-60 miesięcy), rodzaj rat (stałe lub zmienne) oraz wartość końcową. Ta ostatnia uzależniona będzie od długości okresu finansowania oraz deklarowanego, średniorocznego przebiegu w kilometrach. Przez cały czas trwania umowy pracownicy BMW będą do Twojej dyspozycji, odpowiadając na pytania i proponując najkorzystniejsze dla Ciebie produkty i usługi. 

Ważne: oferta BMW Comfort Lease dostępna jest tylko dla modelu BMW R 18! Więcej informacji o tym finansowaniu znajdziesz na stronie BMW Motorrad oraz u najbliższego dealera.

 

KOMENTARZE