fbpx
A password will be e-mailed to you.
kHUoWgxTzII

Pamiętajcie drogie dzieci, najlepszy kombinezon to taki, który na nas dobrze leży! A tutaj standardowa rozmiarówka wyrażona numerami nie zawsze skieruje nas ku prawdzie. Czasem 54 to za mało, a 56 już zdecydowanie za dużo – osób o nietypowych wymiarach nie brakuje. Czy Dainese Laguna Seca 4 to w takich przypadkach lek na całe zło?

 
Oto Dainese Laguna Seca 4 w wersji jednoczęściowej. W myśl zasady „jak się się bardzo chce to można” przedstawiamy paradoks, jakim jest kombinezon na gibona 🙂 Bardzo wysoki komfort okupiony jest tu niższym poziomem certyfikacji na poziomie AA.
 
Już sporo tańsze kombiaki potrafią osiągać poziom AAA, a tu mamy przecież do czynienia z legendarnym modelem Laguna Seca! Dodatkowo niewymienne sliedery barków są mocowane na śrubki, a nogawki dedykowane są do specjalnych butów Dainese „In” i z łatwością przykrywają nawet cholewki TCX 🙂
 
Dziwny jest ten świat – w którym wysokie modele z górnych półek dominują nad innymi komfortem, a nie poziomem bezpieczeństwa… No cóż, obejrzyjcie film i sami odpowiedzcie sobie na pytanie, co jest dla was najważniejsze? Komfort czy najwyższy stopień certyfikacji AAA?
 
 

Advertisement
KOMENTARZE