fbpx
A password will be e-mailed to you.

Biorąc udział w głosowaniu masz szansę na fantastyczne nagrody! Do wygrania maksiskuter Downtown 300i firmy Kymco, dwuosobowa wycieczka do Chorwacji od firmy Surfclub.pl, trzy kurtki i para rękawic motocyklowych od Modeki, dwanaście kurtek Soft Shell Akanagi od firmy Ozoshi, a także Galaxy Note i Ultrabook NP 530 od Samsunga.REKLAMA Warunki konkursu będziemy publikowali w czterech […]

Biorąc udział w głosowaniu masz szansę na fantastyczne nagrody! Do wygrania maksiskuter Downtown 300i firmy Kymco, dwuosobowa wycieczka do Chorwacji od firmy Surfclub.pl, trzy kurtki i para rękawic motocyklowych od Modeki, dwanaście kurtek Soft Shell Akanagi od firmy Ozoshi, a także Galaxy Note i Ultrabook NP 530 od Samsunga.


REKLAMA

Warunki konkursu będziemy publikowali w czterech kolejnych numerach miesięcznika „Świat Motocykli” i na stronie internetowej. Propozycje jednośladów, na które możecie głosować, będą zamieszczone na www.swiatmotocykli.pl.

Aby zagłosować i wziąć udział w konkursie należy:

1. Wejść na stronę www.swiatmotocykli.pl, wybrać z odpowiedniej kategorii jeden motocykl, na który chce się oddać głos. Jego numer (niezbędny do wysłania wiadomości) znajdziesz przy zdjęciu pojazdu, obok nazwy.

2. Zaproponować hasło reklamowe dla miesięcznika ”Świat Motocykli”

3. Swoje propozycje (numer motocykla + hasło) wysłać do redakcji na adres e-mail: [email protected] Szczegółowy opis nagród i regulamin plebiscytu są dostępne w siedzibie organizatora. Regulamin.

Zobacz kategorie:

motocykl sportowy

motocykl sportowo-turystyczny


REKLAMAREKLAMA


motocykle enduro

motocykl turystyczny

motocykle chopper-cruiser

motocykle naked i classic

motocykle supermoto

motorowery

skutery

 

KOMENTARZE

REKLAMA