fbpx
A password will be e-mailed to you.

Książka na prezent dla motocyklisty. Weronika Kwapisz, która współpracuje z naszą redakcją, wydała właśnie „Wszystko zaczyna się od marzeń”. Opisuje w niej swą wyprawę motocyklową wokół Europy na motocyklu Suzuki VanVan.

Trudno uwierzyć, ale ta drobna blondynka, która wręcz zaraża optymizmem, pokonała 12 tysięcy kilometrów na małym motocyklu o poj. 125 ccm.

Książka „Wszystko zaczyna się od marzeń” rozpali ducha przygody i wzbudzi chęć porzucenia, choć na chwilę, codziennego życia. Zapiski zawarte w tej książce udowadniają, że w podróży niezaplanowane wydarzenia czy nieoczekiwane zmiany trasy hartują ducha oraz uczą nas ochoczo przyjmować niespodzianki i delektować się każdym kilometrem podróży. Z pewnością niejedna osoba po przeczytaniu tej książki zapragnie przeżyć podobną przygodę i zacznie planować swoją podróż marzeń.

Motocykl, którym podróżowała Weronika, to Suzuki VanVan 125. Jest to rekreacyjna odmiana enduro zaopatrzona w bardzo trwały, czterosuwowy silnik z dwuzaworową głowicą. 12 KM generowanych przez jednocylindrowy silnik całkowicie wystarcza do turystycznej jazdy, zwłaszcza że sam motocykl waży niewiele, bo zaledwie 122 kg. Jego charakterystycznym elementem jest ogumienie z grubym bieżnikiem oraz szeroka kierownica ułatwiającą jazdę po nieutwardzonych gruntach, a także w ruchu miejskim. VanVan 125 to motocykl stworzony do czerpania przyjemności z jazdy po każdego typu nawierzchni: bezkresnych plażach, leśnych ścieżkach, mieście, ale również w trasie.

Na razie książkę można zamówić na stronie Weroniki. A konkretnie trzeba wysłać mail o temacie książka na adres: [email protected]
W ciągu najbliższych tygodni „Wszystko zaczyna się od marzeń” pojawi się także w niektórych księgarniach. Cena: 32 zł, ale na ridingacross.com można kupić taniej.

KOMENTARZE