fbpx
A password will be e-mailed to you.

California Superbike School pojawiła się w Polsce w 2012 roku. Od momentu pierwszego otwarcia drzwi, próg szkoły przekroczyło ponad 2200 motocyklistek i motocyklistów znad Wisły, a także innych krajów Europy Środkowej. Dwa lata temu do CSS dołączyła szkoła jazdy dużymi motocyklami terenowymi Proenduro.pl. W jakich terminach odbędą się szkolenia w sezonie 2021?

W nadchodzącym sezonie California Superbike School przeprowadzi dwa szkolenia na Torze Poznań (w dniach 10/11 maja i 9/10 sierpnia) oraz jedno szkolenie na torze Silesiaring (w dniach 7/8 czerwca). Podczas wszystkich spotkań trenerzy będą korzystać z motocykli marki Triumph. Co więcej, w szkole nauki jazdy w terenie Proenduro.pl pojawią się modele Tiger 900. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowymi modelami brytyjskiej marki zarówno w warunkach terenowych, jak i na torach wyścigowych.

Jak wyglądał sezon 2020 oczami CSS?

Sezon 2020, pomimo COVIDowej zawieruchy, oceniamy pozytywnie – twierdzi Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej w Polsce działaniami szkoły. Co prawda ograniczenia nałożone przez polski rząd zmusiły nas do odwołania majowych zajęć, ale pozostałe szkoły odbyły się bez przeszkód i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze dni rejestracji na sezon 2021 dowodzą, że polscy motocykliści chcą się szkolić i inwestować w siebie. Wydarzenia z tego szczególnego sezonu dały nam nieplanowaną okazję, aby dowieść ponad wszelką wątpliwość, że czas, pieniądze i zaufanie naszych uczniów traktujemy naprawdę poważnie. Jeśli wymaga tego sytuacja – nasi uczniowie zawsze mogą liczyć na zmianę terminu szkolenia, lub zwrot środków.

Motocyklowe postanowienia noworoczne

Jeśli w tym roku chcesz podnieść swoje umiejętności motocyklowe zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem szkoleń na oficjalnych stronach California Superbike School i Proenduro.pl. Rejestracja na tegoroczne szkolenia już ruszyła. Zapisując się teraz masz pewność, że nie będziesz miał problemów z dostępnością miejsc. Co więcej, szkoły aktualnie oferują szkolenia w zimowych cenach.

KOMENTARZE