fbpx
A password will be e-mailed to you.

Drugie miejsce w klasie Superbike wywalczył Greg Junod, który jest liderem mistrzostw Polski. Na pozycji lidera w klasie Supersport umocnił się też Daniel Bukowski, który w Moście był drugi. Kuba Wróblewski dojechał na piątym miejscu w Junior Superstock 600 i nadal zajmuje 4 lokatę w punktacji sezonu. Sławek Janus był 17 w Superstock 1000. Dzięki […]

Drugie miejsce w klasie Superbike wywalczył Greg Junod, który jest liderem mistrzostw Polski. Na pozycji lidera w klasie Supersport umocnił się też Daniel Bukowski, który w Moście był drugi. Kuba Wróblewski dojechał na piątym miejscu w Junior Superstock 600 i nadal zajmuje 4 lokatę w punktacji sezonu. Sławek Janus był 17 w Superstock 1000. Dzięki punktom wywalczonym w Czechach zespół Suzuki GRANDys duo jest liderem klasyfikacji zespołowej w trzech klasach (Superstock 1000, Superbike i Supersport), a Suzuki w 2 wśród konstruktorów (Superbike i Superstock 1000). Andy jest też liderem Alpe Adria Superbike.


REKLAMA

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Jestem bardzo szczęśliwy z wyników, jakie osiągnęliśmy w Moście. Oprócz dobrych rezultatów naszych zawodników rywale spisali się słabiej i przed kolejną rundą w Poznaniu jesteśmy w komfortowej sytuacji. Gratuluję Andiemu kolejnego tytułu Mistrza Austrii i wszystkim zawodnikom dobrego występu.

Andy Meklau, Superbike i Superstock 1000:


REKLAMAREKLAMA


Weekend w Moście był idealny, oddaliśmy tylko jeden punkt za kwalifikacje Superstock 1000 i przypieczętowaliśmy tytuł w Austrii. Dziękuję zespołowi za pomoc i wsparcie. Mam nadzieję, że końcówka sezonu w Polsce będzie równie udana jak te zawody.

 

KOMENTARZE


REKLAMA