fbpx
A password will be e-mailed to you.

Program zlotu, który odbędzie się w Szymocicach niedaleko Raciborza, jest bardzo bogaty. Pierwszego dnia członkowie klubu będą mogli zaprezentować relacje ze swoich dalekich wypraw oraz wysłuchać wspomnień innych. Wieczorem zaplanowano dalszą zabawę przy ognisku i – jak to było na poprzednich zlotach – rozmowy do świtu.REKLAMA W sobotę to, co fani Suzuki V-Strom lubią najbardziej, […]

Program zlotu, który odbędzie się w Szymocicach niedaleko Raciborza, jest bardzo bogaty. Pierwszego dnia członkowie klubu będą mogli zaprezentować relacje ze swoich dalekich wypraw oraz wysłuchać wspomnień innych. Wieczorem zaplanowano dalszą zabawę przy ognisku i – jak to było na poprzednich zlotach – rozmowy do świtu.


REKLAMA

W sobotę to, co fani Suzuki V-Strom lubią najbardziej, czyli wycieczka po okolicy, podczas której poznają ciekawe miejsca, a także ludzi i historie.

W niedzielę uczestnicy pożegnają się i rozjadą do swoich domów.

V-Strom Club Poland to prężne środowisko użytkowników popularnych turystyków. Wiosenny zlot zorganizowany w Rogoźnie, na który zaproszono także użytkowników innych marek, zgromadził ponad 160 motocykli z kraju i z zagranicy, w tym aż 120 motocykli Suzuki V-Strom.


REKLAMAREKLAMA


Więcej informacji na http://vstrom.com.pl

KOMENTARZE


REKLAMA