fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wrocław Motorcycle Show odbędzie się 16-17 marca 2013 r. po raz kolejny w Hali Stulecia we Wrocławiu, prestiżowym obiekcie wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

W opinii wystawców, patronów medialnych i zwiedzających ubiegłoroczna edycja targów odniosła sukces. Imprezę odwiedziło ok. 13 tys. osób, które zapoznały się z ofertą prawie 60 wystawców.

W tym roku targi będą czynne dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-18.00. Bilety do nabycia w kasach targowych w czasie imprezy. Bilet normalny będzie kosztował 20 zł, ulgowy (dla uczniów i studentów) – 15 zł, dzieci do lat 10 wejdą bezpłatnie.

Główne atrakcje imprezy to wystawa motocykli Custom, pokazy mody motocyklowej, wystawa motocykli zabytkowych, liczne konkursy dla publiczności oraz pokazy stuntu takich gwiazd jak Monika „Mania” Koch, Rafał „Stunter13” Pasierbek, Michał „Młody125” Pakosz oraz Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska!

Listę wystawców można zobaczyć na stronie internetowej organizatorów: http://www.wroclawmotorcycleshow.com/wystawcy2013.html

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów