fbpx
A password will be e-mailed to you.

World Ducati Week to nie tydzień, lecz zaledwie weekend, ale tak naładowany atrakcjami, jakby trwał więcej niż trzy dni od 18 do 20 lipca. Ducatisti spotykają się w tym roku na znanym z wielu wyścigów torze im. Marco Simoncellego w Misano.

Organizatorzy spodziewają się, że rekord z 2012 r., kiedy to w World Ducati Week wzięło udział 65 tysięcy ducatisti, zostanie w tym roku pobity. Bilety na imprezę można będzie kupić już tylko na miejscu od 17 lipca. Są dwie kategorie wejściówek: dla motocyklisty i motocykla oraz dla pasażera/gościa (każdy, kto wchodzi bez motocykla – nie trzeba być „plecaczkiem” motocyklisty, można przyjechać nawet autem).


REKLAMA

Bilety można kupić na jeden dzień lub na całą trzydniową imprezę. Wejście trochę kosztuje – za trzy dni z motocyklem trzeba zapłacić 90 euro, za trzy dni bez motocykla – 60 euro. Bilety jednodniowe kosztują odpowiednio 45 i 35 euro. W cenie jest jednak powitalny upominek w postaci koszulki, gadżetów i informatora o imprezie. Można również bezpłatnie testować motocykle Ducati (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja).

Poza tym wszyscy biorą bezpłatny udział we wszystkich atrakcjach na terenie wystawy, m.in. w sesjach, podczas których zawodnicy Ducati będą składali autografy, a także w konferencjach, mają zniżki na hotele oraz na zwiedzanie fabryki i muzeum Ducati.

Trzydniowi uczestnicy, którzy przyjadą motocyklami Ducati, mogą wziąć udział w treningach na torze i dodatkowych wycieczkach.


REKLAMAREKLAMA


Więcej informacji w języku angielskim na stronie:
http://www.ducati.com/world_ducati_week.do

KOMENTARZE


REKLAMA