fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dwaj motocykliści postanowili wjechać na teren amerykańskiej bazy wojskowej w strefie 51. Ich podróż szybko została przerwana przez patrolujących teren żołnierzy.

Podróżnicy szybko zostali dostrzeżeni przez amerykańskie służby mundurowe. W żołnierskich słowach globtroterzy zostali poinformowani, że mają niezwłocznie opuścić tajemniczy teren.


REKLAMA

Widać, że wojsko nie cacka się z ludźmi naruszającymi teren strefy 51. Jeden z żołnierzy natychmiast sięgnął po broń. Na szczęście motocykliści po wylegitymowaniu zostali puszczeni wolno i historia skończyła się pomyślnie. Tym razem skończyło się na strachu.


REKLAMAREKLAMA


Strefa 51 to amerykańska baza wojskowa, zbudowana w roku 1951. Znajduje się w zachodniej części hrabstwa Lincoln na południu stanu Nevada. Do roku 2001 rząd USA podtrzymywał, że Strefa 51 nie istnieje. W sierpniu 2013 CIA oficjalnie potwierdziło istnienie bazy. Pojęcie „Strefa 51.” znane jest z owianych tajemnicą eksperymentów oraz wszelakich testów broni, pojazdów, samolotów. Przez wiele lat po świecie krążyły pogłoski, że właśnie tam przechowuje się szczątki rozbitych pojazdów kosmicznych, które miały być dowodem na istnienie obcych cywilizacji

KOMENTARZE

REKLAMA