fbpx
A password will be e-mailed to you.

W czasie trwania akcji, klient otrzyma rabat w wysokości 20% na oryginalne części zamienne użyte do obsługi pojazdu. Dodatkowo klienci korzystający z akcji serwisowej, której wartość zlecenia będzie wyższa niż 300zł netto otrzymają disc lock XENA w prezencie. W swoim obszarze działania dealerzy Suzuki zaoferują w miarę możliwości bezpłatny przewóz motocykla.REKLAMA W efekcie miłośnicy jednośladów […]

W czasie trwania akcji, klient otrzyma rabat w wysokości 20% na oryginalne części zamienne użyte do obsługi pojazdu. Dodatkowo klienci korzystający z akcji serwisowej, której wartość zlecenia będzie wyższa niż 300zł netto otrzymają disc lock XENA w prezencie. W swoim obszarze działania dealerzy Suzuki zaoferują w miarę możliwości bezpłatny przewóz motocykla.


REKLAMA

W efekcie miłośnicy jednośladów zlecający zimą przegląd okresowy lub naprawę swojego motocykla lub ATV , nie tylko przygotują pojazd do sezonu, ale też unikną kolejek do serwisu wiosną.

Oferta jest ważna od 1 lutego do 29 lutego i skierowana jest do użytkowników motocykli, skuterów i quadów Suzuki, bez względu na ich pochodzenie. W celu umówienia terminu wizyty oraz uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z najbliższą ASO Suzuki.

Źródło: www.suzuki.pl


REKLAMAREKLAMA


ZOBACZ TAKŻE

Retbike szuka testerów!

Testowaliśmy nowe Kawasaki ZZR 1400

KOMENTARZE

REKLAMA