fbpx
A password will be e-mailed to you.

Town Attack to cykliczne motocyklowe spotkania „na mieście”, organizowane przez warszawski klub harleyowy Warsaw Chapter Poland HOG. Najbliższa edycja odbędzie się 28 kwietnia i jest przygotowane we współpracy z salonem H-D Liberator. Szczególnie serdecznie zapraszamy motocyklistki, na które czeka kilka wyjątkowych niespodzianek. 

Do najbliższego Town Attack, czyli wspólnego kręcenia się po Warszawie, zakończonego integracją w uznanym lokalu, wystartujemy w czwartek 28 kwietnia spod salonu Liberator przy ul. Górczewskiej 30, o godzinie 19. Specjalnie dla uczestników spotkania salon pracuje dłużej i przy okazji przygotował atrakcyjne zniżki na odzież motocyklową. Dodatkowe rabaty uzyskają uczestniczące w imprezie Panie, bo ta edycja została przygotowana głównie z myślą o nich!

Jak zapowiadają organizatorzy, na pierwszym przystanku, po praskiej stronie mostu Grota, czekać będzie Marta Skrok, czyli @Życie w lekkości. Marta jest specjalistką w tematyce tantry, jogi czy ajuwerdy. Specjalnie dla was odprawi Rytuał Zachodzącego Słońca i zdradzi tajniki dalekowschodniej filozofii. Marta rozda Paniom także drobny upominek w postaci amuletów. Jakich? Dowiecie się na miejscu.Następnie motocyklowa ekipa ruszy dalej, a przejazd zakończy w knajpie Warszawa Powiśle, gdzie czekać będą darmowe piwo bezalkoholowe i drobne przekąski. Integracja nie ma limitu czasowego! Wraz z nadejściem wiosny i długim okresem bez imprez czy tego typu przejazdów, będzie to doskonała okazja do ruszenia w miasto, poznania fajnych ludzi i ciekawego spędzenia czasu. Jeśli więc macie czas i chęć, by ruszyć na Town Attack – zabierajcie swoją ekipę i wpadajcie!

Więcej informacji na facebookowej stronie wydarzenia.

KOMENTARZE