fbpx
A password will be e-mailed to you.

Yamaha przygotowała wiosenne promocje dla klientów, którzy zdecydują się na zakup skutera Xenter lub motocykla Super Tenere w wersji Worldcrosser.

Kupując Xentera, otrzymamy zestaw akcesoriów ułatwiających codzienną komunikację w mieście i weekendowe wycieczki – wysoką szybę chroniącą przed kaprysami pogody oraz kufer. W cenie skutera nabywca dostanie też pełne, 12-miesięczne ubezpieczenie OC/AC.

Xenter to skuter na dużych, 16-calowych kołach, napędzany dynamicznym silnikiem o pojemności 150 ccm, z zapożyczonym z motocykli tylnym zawieszeniem Monocross. Kosztuje 13 900 zł.

Motocykliści, którzy planują wiosenne i letnie wyprawy po Polsce i świecie powinni zainteresować się Yamahą Super Ténéré w przygotowanej na trudne trasy wersji Worldcrosser. Teraz w cenie pojazdu jest 4-letnia gwarancja oraz do wyboru końcówka wydechu Akrapović lub kufry boczne.

Wersja Worldcrosser ma dodatkowe panele boczne i osłony ramy wykonane z włókna węglowego, osłony widelca, aluminiowe osłony wału napędowego, tylnego hamulca i płytę osłonową karterów i rur kolektorów oraz okładzinę zbiornika paliwa i zestaw naklejek. Worldcrosser kosztuje 65 900 zł. Promocja dotyczy tylko modeli 2013.

Obie promocje, Xentera i Worldcrossera, potrwają do 30 czerwca 2013 r. lub do wyczerpania zapasów.

KOMENTARZE