fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niewiele jest rzeczy, które miłośniczkę lub miłośnika jednośladów ucieszą bardziej, aniżeli zakup nowego motocykla na wiosnę. Z tej okazji, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu, Benelli oferuje wyjątkową promocję. Do każdego zakupionego motocykla z rocznika 2022, marka dorzuca zestaw wybranych produktów o wartości ponad 400 złotych za jedyną złotówkę!

Okazuje się, że zakup nowego motocykla Benelli wiosną 2023 roku może sprawić jeszcze więcej radości. Teraz możecie doposażyć nową maszynę w pokrowiec, kufer, szybę, zestaw do konserwacji napędu i wiele, wiele innych! Wystarczy odwiedzić autoryzowanego dealera Benelli https://poland.benelli.com/dealers i wziąć udział w promocji! Jak?

Zasady promocji:

Promocja trwa w dniach 17 marca – 14 kwietnia 2023 roku.

Aby uczestniczyć w promocji, dokonaj zakupu nowego motocykla Benelli z rocznika 2022 w autoryzowanym salonie polskiej sieci dealerskiej.

Wybierz akcesoria lub części ze sklepu www.motor-land.pl i podaj ich kody produktu przy rejestracji na stronie importera www.motor-land.com.pl/wiosnabenelli.

Do rejestracji będzie Ci także potrzebne zdjęcie/skan faktury zakupu oraz dowodu rejestracyjnego.

Poczekaj na dostawę za pośrednictwem kuriera. Za każdy z wybranych produktów zapłacisz złotówkę. Jeśli wartość wybranych produktów przekroczy kwotę 444 zł brutto, dopłacisz jedynie brakującą należność.

KOMENTARZE