fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nasz mistrz do ostatniej rundy, w klasyfikacji generalnej zajmował drugie miejsce i jechał jak na byłego emeryta bardzo dobrze. Niestety po ominięciu jednej z przeszkód motocykl oderwał się od ziemi i wylądował centralnie na kamieniach, które stanowiły kolejną przeszkodę. Nie wytrzymało zawieszenie, przez co kilka metrów później Polak zaliczył wywrotkę. Zobaczcie film, reakcja Tadka mówi […]

Nasz mistrz do ostatniej rundy, w klasyfikacji generalnej zajmował drugie miejsce i jechał jak na byłego emeryta bardzo dobrze. Niestety po ominięciu jednej z przeszkód motocykl oderwał się od ziemi i wylądował centralnie na kamieniach, które stanowiły kolejną przeszkodę. Nie wytrzymało zawieszenie, przez co kilka metrów później Polak zaliczył wywrotkę. Zobaczcie film, reakcja Tadka mówi wiele – tego się nie spodziewał!

– skomentował sytuację tuż po wyścigu Błażusiak.

Wystarczy tylko spojrzeć na film i zobaczyć wściekłość naszego mistrza.

Młody Juszczak zachwyca!

Zawody SuperEnduro w Szwecji były natomiast niezwykle szczęśliwe dla Emila Juszczaka, który po raz pierwszy brał udział w całym cyklu Mistrzostw Świata Super Enduro. Młody Polak stanął na starcie u boku najlepszych zawodników na świecie w klasie Junior i zajął 2 miejsce, zdobywając tytuł V-ce Mistrza Świata!

– podsumował Juszczak.

Wielka trójka na glebie

Zanim doszło do wycofania się Tadka z zawodów, Polak miał inną przygodę. Podczas pokonywania przeszkody, tył jego motocykla został trącony przez motocykl Billy Boltona. Finalnie obaj się przewrócili. Do dwójki szybko dołączył Cody Webb, który również nie utrzymał się na motocyklu. Cała akcja wyglądała niezwykle niebezpiecznie. Na szczęście wszyscy szybko się pozbierali i mogli się ścigać dalej.

Klasa Prestige

1. Cody WEBB 240 pts
2. Billy BOLT 226 pts
3. Taddy BLAZUSIAK 225 pts;

Klasa Junior

1. Kevin GALLAS 271 pts
2. Emil JUSZCZAK 192 pts
3 . Diego HERRERA

KOMENTARZE