fbpx
A password will be e-mailed to you.

W tym roku podsumowanie sezonu dyscypliny pit bike odbędzie się w nieco innej formule. Już 6 stycznia prowadzący Wielkiej Gali Pit Bike “spotkają się” z zawodnikami i publicznością na wydarzeniu online. Nowa forma, stare zasady – aż 22 statuetki trafią do najlepszych zawodników pit bike.

Podczas Wielkiej Gali Pit Bike 2021 dowiemy się, kto najbardziej wyróżnił się w zeszłorocznym sezonie dyscypliny pit bike. Jesteście ciekawi, kto zostanie najlepszym zawodnikiem na asfalcie, a kto uzyskał najbardziej imponujące wyniki w offroadzie? Do kogo trafi statuetka “Ulubieńca Publiczności”? Gdzie odbyło się pit bike’owe “Wydarzenie Roku”? Wszystkiego dowiecie się na Wielkiej Gali Pit Bike, która odbędzie się już 6 stycznia!

Advertisement

Oczywiście sytuacja nie pozwala nam spotkać się w tym roku na żywo, ale nie wypada też bez uhonorowania pozostawić zawodników naszej dyscypliny. Sezon był ciężki i nieprzewidywalny. Mimo wiosennych planów, jak cały motorsport w Polsce ruszyliśmy w sierpniu. To nie przeszkodziło 250 zawodnikom stanąć na starcie trzech cykli. Tradycyjnie odbył się Puchar Polski Pit Bike SM, pojawiły się Mistrzostwa Polski i nowa klasa dla najmłodszych dziewczynek: pit girls. W offroadzie Pit Bike Cup, który poza miejscem dotychczasowych zmagań, torem w Głażewie, wywędrował również do Mórkowa koło Leszna. Jednym słowem, pasja i zaangażowanie naszych zawodników były mocniejsze niż przeciwności, z którymi borykaliśmy się w 2020 roku. Przesunięty sezon został wykorzystany na perfekcyjne przygotowanie do sezonu, dzięki czemu mogliśmy oglądać piękną rywalizację na torach. Czas docenić najbardziej wyróżniające się osobowości minionego roku. Dla nas Wielka Gala Pit Bike co roku była wielkim świętem, mam nadzieję, że mimo że spotkamy się przed telewizorami i komputerami, również w tym roku tak będzie – mówi Łukasz Pawlikowski z MX Otopit Toruń.

Advertisement


Statuetki za sezon 2020 zostaną przyznane zawodnikom w środę 6 stycznia 2021 roku. Do zdobycia są 22 statuetki w 11 kategoriach. Start transmisji na żywo rozpocznie się o 19:00 na kanale toruńskiego klubu na platformie YouTube. Transmisję znajdziecie pod tym linkiem.

KOMENTARZE
Advertisement