fbpx
A password will be e-mailed to you.

Park Śląski zaprasza w sobotę i niedzielę (18-19 sierpnia) na największy zlot motocyklowy w regionie. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby uczestników.

Na Dużej Łące odbędą się pokazy stuntu, czyli jazdy na tylnym kole, konkursy, będzie dużo dobrej muzyki. A w Hali Wystaw ”Kapelusz„ odbędzie się prezentacja najpiękniejszych egzemplarzy motocykli. Niektóre ręcznie malowane!


REKLAMA

W ubiegłorocznej, pierwszej edycji MotoPark wzięło udział prawie tysiąc osób z całego kraju. Zainteresowanie imprezą sprawiło, że parkowy zlot zyskał miano największego w regionie.

– Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się pobić ten rekord – mówi Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. – Atrakcji nie zabraknie: będzie można zobaczyć naprawdę ciekawe egzemplarze motocykli, na których przyjadą miłośnicy jazdy na dwóch kółkach. Co ważne, wstęp na wystawę jest bezpłatny.


REKLAMAREKLAMA


Wiele będzie się działo na scenie, która w tym roku zlokalizowana jest na Dużej Łące (w ubiegłym roku bawiliśmy się na Polach Marsowych): zagra Oddział Zamknięty i Ścigani.

Start imprezy w sobotę o godz. 12.00. Na początek m.in. pokazy jazdy ekstremalnej. O 15. 00 rozpoczną się koncerty. Wstęp wolny.

KOMENTARZE

REKLAMA