fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pierwszy w tym roku Warszawski Bazar Motocyklowy odbędzie się, choć z powodu pandemii jeszcze wszystko może się zdarzyć. Ale póki co impreza nie została odwołana. Organizatorzy zapraszają w dniach 10-11 kwietnia na teren Automobilklubu Polski tuż obok Lotniska Bemowo.

Co roku mniej więcej o tej samej porze, na terenie Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127 organizowana jest wielka giełda motocyklowa. W ubiegłym sezonie Covid nieco pokrzyżował plany i termin był przesuwany, jednak tym razem, na cztery dni przed imprezą, nie ma takich sygnałów.

Jak informuje nas organizator, na chwilę obecną przygotowania do Mototargu zaplanowanego na 10-11 kwietnia idą zgodnie z planem. Wg aktualnych rozporządzeń rządowych na targowiskach, na otwartym terenie, obowiązkowe jest zakrywania ust i nosa, zachowanie 1,5 m dystansu społecznego oraz zapewnienie przestrzeni, która zakłada 20 m² na jedną osobę.  Na przygotowanym terenie tylko sama betonowa płyta ma powierzchnię 40 000 m2 więc tylko tam, jednorazowo może przebywać 2000 osób, nie licząc miejsca dodatkowego, t.j. przestrzeni gastronomiczno- technicznej i przyległych parkingów. Mamy więc nadzieję na pierwsze duże spotkanie motocyklistów w Warszawie w tym sezonie. Więcej informacji znajdziecie na:
www.mototarg.pl
www.facebook.com/Mototarg 

Warszawski Bazar Motocyklowy:

  • Data: 10-11 kwietnia 2021
  • Lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich 127, Warszawa

KOMENTARZE