fbpx
A password will be e-mailed to you.

Warszawska Giełda Motocyklowa to impreza handlowo-rozrywkowa nie tylko dla motocyklistów. Organizatorzy chcą, by stała się cotygodniowym rodzinnym piknikiem z motoryzacyjnymi atrakcjami.

W sobotę 27 kwietnia 2013 r. odbędzie się otwarcie Warszawskiej Giełdy Motocyklowej przy ulicy Jagiellońskiej 69 w Warszawie.

– Celem imprezy jest nie tylko przyciągnięcie miłośników motocykli, lecz również promowanie bezpieczeństwa motocyklistów na polskich drogach – mówi organizator, Jarosław Urbaniak. – Na terenie giełdy będą odbywały się m.in. warsztaty z zakresu pierwszej pomocy motocyklistom i zapobiegania kolizjom oraz konsultacje z zakresu przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.

Na giełdzie pojawią się wystawcy oferujący motocykle, skutery, quady, części oraz akcesoria. Goście będą mogli skorzystać z bardzo wielu atrakcji, począwszy od oglądania pokazów stuntu i jazdy freestylowej w bezpiecznych warunkach, przez próbę jazdy w „alkogoglach” – okularach symulujących jazdę pod wpływem alkoholu, po wystawę zabytkowych maszyn oraz warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej. Przewidziano również liczne konkursy, gry i zabawy – także dla najmłodszych. Będą też punkty gastronomiczne, by zaspokoić apetyt i pragnienie.

– Zapraszamy motocyklistów, młodzież i rodziny z dziećmi – dodaje Jarosław Urbaniak. – Zależy nam na tym, aby to właśnie goście tworzyli atmosferę i klimat giełdy – nie tylko pierwszej, ale również kolejnych. Liczymy, że wydarzenie będzie atrakcyjnym sposobem spędzania wolnego czasu wiosną, latem i jesienią w Warszawie.

Kolejne imprezy będą odbywały się cyklicznie w soboty od maja do października, a raz na miesiąc organizatorzy zapewnią więcej atrakcji.

Informacje na stronie: www.wgm.waw.pl.

Program imprezy:

08:00 –  Otwarcie Giełdy 10:00 –  Pierwsze „palenie gumy” 10:30 –  Jazda zręcznościowa Quadem 11:00 –  Pokaz stuntu Ernest Komorowski & Kamil Gryzio 11.20 –  Konkurs wolnej jazdy na motocyklu 11.40 –  Pokaz ratownictwa medycznego 12.00 –  Stunt show / palenie gumy  (Ernest Komorowski & Kamil Gryzio) 12.30 –  Wyścigi w nartach (do wygrania vouchery na F1K) 12.50 –  Pokaz ratownictwa medycznego 13.30 –  Stunt show (Gryzio team) 14.00 –  Jazda w alkogoglach 14.30 –  Konkurs strongmanów (z kuflem w dłoni ), przeciąganie liny 15.00 –  Extra pokaz freestylowej jazdy motocyklem (Gryzio team) 15.30 –  Strzelanie z opon 16.00 – Wyścig z kubeczkami wody 17.00 – Zakończenie imprezy

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów