fbpx
A password will be e-mailed to you.

Organizatorzy Warszawskiej Giełdy Motocyklowej liczą na pogodną sobotę, 1 czerwca. Tego dnia odbędzie się bowiem impreza, która nie doszła do skutku w miniony weekend.

Oprócz działalności handlowej zaplanowano wiele atrakcji, które mają sprawić, że będzie to motocyklowy rodzinny piknik. Jako że impreza odbywa się w Dniu Dziecka, organizatorzy postarali się, żeby najmłodsi uczestnicy giełdy wynieśli z niej jak najwięcej wrażeń. Na placu stanie dmuchany zamek, a każde dziecko będzie mogło skorzystać z malowania twarzy. Będą również liczne konkursy i zabawy zaplanowane z myślą o młodych kandydatach na motocyklistów!

Oprócz tego czekają na nas wszystkie atrakcje zaplanowane na minioną sobotę, czyli pokazy stuntu w wykonaniu Ernesta Komorowskiego i Krystiana Jóźwiaka, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej (z pozoracją wypadku motocyklowego), doskonalenie techniki jazdy motocyklem pod okiem instruktora oraz słynne darcie RetBike’a, podczas którego, dzięki firmie RetBike, zobaczymy, co dzieje się ze strojem motocyklisty podczas wypadku i jak ważny dla bezpieczeństwa jest odpowiedni ubiór.

Giełda odbędzie się w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 69 od 9 do 16.

KOMENTARZE