fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak dowiedziało się TVN24 most Łazienkowski w Warszawie będzie zamknięty przez co najmniej najbliższych kilkanaście miesięcy.

Pochlebne scenariusze o wymianie samego asfaltu na przeprawie nie sprawdziły się i obiekt czeka generalny remont. Zanim jednak zgromadzone zostaną fundusze, wybrana zostanie firma budowlana, która zrealizuje inwestycję Warszawę czeka drogowy paraliż, którego już od poniedziałku doświadczamy.


REKLAMA

Warto też wspomnieć, że kilkanaście miesięcy to i tak optymistyczny scenariusz gdyż nie zakłada on czasu na przetarg dotyczący wyboru firmy budowlanej.

Na szczęście prognozy pogody mówią, że wiosna i wyższe temperatury zawitają do naszego kraju już niebawem. Warto się zatem, jak najszybciej zainteresować doskonałą alternatywą dla samochodu czy komunikacji miejskiej, czyli skuterem 125 ccm.

Jeżeli jeszcze macie jakieś wątpliwości, czy powinniście przesiąść się na jednoślad, czy dacie radę i chcecie rozwiać swoje wątpliwości zapraszamy do przeczytania naszego materiału ”Klasa 125 ccm – 10 pytań i odpowiedzi„.


REKLAMAREKLAMA


Wiecie już, że 125-tka to dobre rozwiązanie na korki w stolicy i nie tylko? Zastanawiacie się tylko co wybrać? Zajrzycie do naszego poradnika ”Top 12 | Skutery 125 ccm dla posiadaczy prawa jazdy kat. B„.

Oprócz tych praktycznych wskazówek zapraszamy też do naszego działu ”Skutery„, gdzie znajdziecie między innymi testy takich maszyn jak: Peugeot CityStar 125, Romet Maxi R 125, Romet 787 125, Vespa Sprint 125 oraz informacje dotyczące na jakie pojazdy z ofert takich marek jak: Honda, Yamaha czy SYM warto zwrócić uwagę.

KOMENTARZE

REKLAMA