fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższą sobotę, 23 lipca na terenie Fortu Mokotów odbędzie się kolejna edycja Warsaw Heritage Festival! Na prawdziwych pasjonatów motocykli czekać będą jazdy testowe kultowym BMW R 18 i customy od Unikat Motorworks. Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy Was na święto dla prawdziwych pasjonatów motocykli. Czekać na Was będą bezpłatne jazdy testowe kultowymi R 18. Customy R 18 od Unikat Motorworks – do oglądania i testowania!

Pamiętajcie, że wciąż trwa głosowanie na najlepszego customa R 18 – szczegóły tutaj! Na oddanie głosu na jeden z siedem projektów macie czas do 22 lipca włącznie. Pamiętajcie, że twórcy trzech najlepszych zostaną nagrodzeni przez centralę BWM Motorrad. Co ciekawe, nagrody czekają także na Was, głosujących na najfajniejsze projekty. Tu do zgarnięcia jest weekend za kierownicą R 18 wraz z voucherem o wartości 600 zł na akcesoria BMW, a także same vouchery na kwoty 600 zł oraz 400 zł. Co zrobić, by zgarnąć jedną z tych nagród? Wystarczy zagłosować na najbardziej podobający się Wam projekt, a następnie kreatywnie dokończyć zdanie konkursowe: „Motocykl BMW R 18 to dla mnie…”.

W sobotę, w B’fort Eventowni przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie czekać na Was będzie przestrzeń zaaranżowana w stylu Heritage ze specjalną strefą tailor made, gdzie będzie można odpicować swoją fryzurę lub zrobić sobie dziarę!

Do tego specjalnie wydzielona strefa na Wasze maszyny i mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi!

Plan Warsaw Heritage Festiwal – 23 lipca 2022:

  • 12:00 Start WARSAW HERITAGE FESTIVAL.
  • 13:00 Prezentacja custom’ów R 18 stworzonych w ramach konkursu BMW Motorrad i Świata Motocykli
  • 16:00 Custom’owe rozmowy – UNIKAT Motorworks
  • 17:00 Wielki pojedynek z wiedzy o motocyklach. W szranki stają redakcje: Świat Motocykli i Motogen
  • 18:00 Konkurs na najgłośniejszy wydech i najwolniejszą jazdę
  • 19:00 Najlepszy custom R 18 – wyniki konkursu
  • 19:30 Koncert – The Customs
  • 23.00 KONIEC

Wstęp wolny, więc nie może Was zabraknąć!

KOMENTARZE