fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pogoda sprzyja plażowaniu, a my wciąż wspominamy zeszłotygodniowy weekend nad morzem! Tym razem zawitaliśmy z Time Attack’iem na tor Pszczółki, zwanym również Autodromem Pomorze.

Tor spodobał nam się już w ubiegłym sezonie, i z niemałą radością pojawiliśmy się na nim razem z całą ekipą, by zainaugurować wspólną zabawę!

Jak zwykle, jazdy odbywały się z profesjonalnym pomiarem czasu dzięki Motoresults, a nad techniką jeżdżących czuwali instruktorzy z JC Group. Tradycyjnie, wygrani w Facebookowej akcji zyskali podwózkę swoich maszyn dzięki firmie Abacus, a potrzebujący pomocy do dyspozycji mieli skrzynkę pełną narzędzi Richmann.

Była i niespodzianka!

Weekend nad polskim morzem umiliły nam… lody! „U lodziarzy – wytwórnia lodów polskich” zaserwowała uczestnikom imprezy wymarzony deser.

Kolejny Time Attack już niebawem, bo 17.08 na torze Radom! Więcej informacji i zapisy znajdziecie pot TYM LINKIEM!

A dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji bawić się z nami, przypominamy, czym jest Time Attack:

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami! 

Time Attack Autodrom Pomorze

 

Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności.

Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce będziemy nawzajem podkręcać tempo i podnosić swoje umiejętności w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze. Nasze motto to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy!

Dlaczego warto brać udział w eventach Time Attack?

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco dzięki pomiarowi czasu. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności. Podczas imprez na torach będziesz miał możliwość zwyciężenia w jednej (lub więcej) z 6 kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy i Najszybszy/a z Wąsami. 

Time Attack

 

Przypominamy, że zabawa ma już również miejsce w internecie, gdzie sami możecie aktualizować swoje profile i walczyć o rekordy swoich okrążeń!

www.timeattack.pl

Partnerami Time Attack w sezonie 2019 są: Yamaha Polska i TRW.

Autorem zdjęć jest Tomasz Parzychowski, Tomazi.pl.

KOMENTARZE