Jeździć to nie sztuka! Jeździć szybko i bezpiecznie to już wyzwanie. MX Otopit Toruń rozpoczyna cykl szkoleń dla dzieci i młodzieży. Wakacyjna Akademia Pit Bike to treningi na asfalcie. Pod okiem trenera młodzi zawodnicy będą szlifować swoje umiejętności.

– mówi Łukasz Pawlikowski z MX Otopit Toruń.

Pit Bike idealny na start kariery

Podobne zdanie ma trener żużlowców, Jan Ząbik który również zapowiedział swoją obecność podczas środowego wydarzenia.

PitBike

– mówi Jan Ząbik.

Marek Szkopek zaprasza

Tak właśnie dzieje się w wielu krajach. Słynna z wychowywania gwiazd wyścigów motocyklowych Hiszpania w swoich szkółkach uczy już dzieci od 3-4 roku życia. Szybkie rozpoczęcie treningów, daje szansę na karierę w motorsporcie. Dzięki rozpoczęciu szkoleń w Lisewie koło Torunia, młodzi fascynaci dwóch kółek nie będą musieli wyjeżdżać za granicę, by szkolić się w profesjonalnych warunkach.

PitBike

– zapowiada Marek Szkopek, aktualny mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych klasy supersport.

Wraz z Markiem Szkopkiem poprowadzi również instruktor Speed Day-a, Tomasz Grabowski. Warto dodać, że poza treningiem w środę będzie również możliwość bezpłatnego spróbowania jazdy na pit bike. Akcja kierowana jest do mieszkańców gminy Lisewo dla dzieci w wieku 6-14 lat. Dzieci oczywiście muszą być pod opieką rodziców oraz posiadać długie spodnie, bluzę, najlepiej buty za kostkę lub strój motocyklowy jeśli mają. Nie trzeba mieć swojego kasku.

Pierwsza edycja Wakacyjnej Akademii Pit Bike w Lisewie odbędzie się 20 czerwca 2018 w godz. 17:00-20:00, obowiązują ciche tłumiki. Środowy trening jest bezpłatny, w przypadku braku miejsc pierwszeństwo mają zawodnicy biorący udział w Pucharze Polski Pit Bike SM 2018. Zgłoszenia należy przysyłać pod adres: zaneta@otopit.pl

KOMENTARZE

REKLAMA