fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nadesłaliście fajne relacje i zdjęcia z motocyklowych wakacji. Jury miało niełatwe zadanie, ale w końcu wyłoniło laureatów.

Główną nagrodę, zestaw upominków od firmy Castrol (4 l oleju Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50, butelka środka do pielęgnacji Metal Parts Cleaner, T-shirt oraz breloczek, i kominiarkę) otrzymuje Marta Gąsiorowska za relację „12 dni w słoiku”.

Dwa wyróżnienia (zestaw przygotowany przez firmę Castrol oraz redakcję Świata Motocykli – butelka środka do pielęgnacji Metal Parts Cleaner, T-shirt, breloczek, kominiarka) otrzymują Kamil Tarnawski i Tomek Kropiński.

Siedem nagród pocieszenia (zestawy upominków od firmy Castrol oraz redakcji Świata Motocykli – butelka środka do pielęgnacji Metal Parts Cleaner, T-shirt) otrzymują Maja Moska, Wojtek Witek, Szymon Szram, Adrianna Fiszewska, dembisowoa, Paulina Kaleta i kompexto (za oryginalność przekazu). Gratulujemy!

Niektórzy uczestnicy nie podali nam imion i nazwisk, przysłali jednak ciekawe prace, które jury zdecydowało się nagrodzić. Z laureatami będziemy kontaktować się mailowo. Najciekawsze prace opublikujemy na naszej stronie.

KOMENTARZE