fbpx
A password will be e-mailed to you.

Obóz ma na celu pomoc początkującym zawodnikom w uniknięciu kontuzji i nauczeniu się odpowiedniej techniki jazdy bazując na doświadczeniach profesjonalnych trenerów.  Obóz przeznaczony jest również dla zawodników chcących udoskonalić swoje umiejętności jazdy i  chcących nauczyć się skakać z rampy FMX i QFMX. „Speed Star park” to raj dla miłośników sportów motorowych i ekstremalnych.  Profesjonalnie przygotowany […]

Obóz ma na celu pomoc początkującym zawodnikom w uniknięciu kontuzji i nauczeniu się odpowiedniej techniki jazdy bazując na doświadczeniach profesjonalnych trenerów.  Obóz przeznaczony jest również dla zawodników chcących udoskonalić swoje umiejętności jazdy i  chcących nauczyć się skakać z rampy FMX i QFMX.
„Speed Star park” to raj dla miłośników sportów motorowych i ekstremalnych.  Profesjonalnie przygotowany tor z homologacją Europejską z zróżnicowanymi przeszkodami, pełne zaplecze warsztatowe, freestyle park, basen z gąbkami to tylko niektóre z atrakcji, jakie możecie tam znaleźć. Ponadto dla campowiczów przygotowaliśmy profesjonalną sale kinową, w której będzie można oglądać filmy z treningów oraz VIDEO szkoleniowe i o tematyce FMX takich jak „On the pipe” „Moto Butter”.Podczas CAMPU odbędą się treningi super-enduro, motocross, cross country i FMX do basenu z gąbkami oraz na ziemne lądowanie. Będzie można także zobaczyć jak wygląda trening profesjonalnych zawodników FMX i QFMX oraz wziąć udział w zawodach na koniec CAMPU.W czasie wolnym przygotowaliśmy dla zawodników:- zawody w hill climbing (podjeżdżaniu pod górę na motocyklach),- turniej paintball,- loty spadochronem,- spływ kajakowy prosto do morza,- skoki do basenu z gąbkami,- zajęcia SURVIVAL,- wypoczynek na plaży nad morzem,- zawody o Sky Fighters FMX i MX Cup.
Sky Fighters CUP to jak na razie jedyne w Polsce zawody FMX. Wyjątkowa formuła zawodów sprawia, że prawie każdy, kto kiedykolwiek skakał bezpiecznie z rampy może spróbować swoich sił w walce o Sky Fighters CUP. Jest to inicjatywa, która wyszła wprost od zawodników. Impreza, która odbędzie się podczas Sky Fighters camp w Sobieńczycach będzie drugą z serii zawodów Sky Fighters CUP.Podczas zawodów amatorzy będą mieli do dyspozycji 2 rampy, które każdy będzie mógł odstawić sobie na dowolną odległość tak, aby bezpiecznie wykonywać skoki.  Będzie również do dyspozycji jedna rampa wkopana skocznie motocrossową. Wkopana rampa jest bardzo bezpieczna dla amatorów, ponieważ podczas za krótkiego skoku zawodnik spada na półkę, która styka się z rampą.
Zostały ostatnie wolne miejsca!!!

Zapisy na www.puzioskyfighters.pl, lub za pomocą [email protected] Szczegółowe informacje na www.puzioskyfighters.pl oraz www.speed-star.pl.


REKLAMA



REKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA