fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zwycięzcą plebiscytu na najciekawszą grafikę kasków, zorganizowanego przez SHOEI w ubiegłym roku, zostały malowania KRACK TC-10 i Tangent TC-1.

W ogłoszonym w listopadzie ubiegłego roku plebiscycie wzięło udział 98 osób. Uczestnikami były osoby w wieku 15 – 44 lat, z całej Polski (najwięcej głosów nadeszło z województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego i pomorskiego). Na każdą kategorię można było wysłać jeden głos.

Wśród malowań linii kasków VFX-W największe uznanie zdobyła grafika Krack TC-10. Wyjątkowa, ”patchworkowa„ grafika wzbudzała zachwyty miłośników eklektycznych, fantazyjnych malowań, a także zawodników jeżdżących w kaskach Shoei jeszcze zanim ukazała się na rynku! Warto wiedzieć, że jest już dostępna od lutego (cena: 2199 zł). Malowanie Krack dostępne jest również w dwóch innych odmianach kolorystycznych.

Advertisement

W linii modelowej XR-1100 o palmę pierwszeństwa walczyły dwie grafiki – matowa Tangent TC-1 i fantazyjna Plugin TC-8. Cieszyły się prawie tak samo dużym zainteresowaniem wśród głosujących. Zwyciężył Tangent TC-1.

KOMENTARZE