fbpx
A password will be e-mailed to you.

Aż 60 osób ma szansę wziąć udział w 4-dniowym szkoleniu doskonalącym jazdę skuterem zupełnie za darmo! Zajęcia dla młodzieży od 13 do 18 lat odbędą się w Warszawie.

W najbliższą niedzielę rusza skuterowa szkółka – projekt Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Jak wskazują policyjne statystyki – to właśnie nastolatki powodują najwięcej wypadków w ruchu drogowym wśród wszystkich użytkowników jednośladów.

Pod fachowym okiem Tomka Kulika i innych instruktorów, kursanci będą podnosić swoje umiejętności jazdy, dowiedzą się, jak samodzielnie serwisować podstawowe podzespoły w swoim pojeździe, a przy okazji poćwiczą ratowanie innych na kursie z pierwszej pomocy.

Dzięki dofinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy zajęcia są dla ich uczestników zupełnie darmowe, a zdobyte umiejętności będą z pewnością bezcenne.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wejść na stronę www.skuterowaszkolka.pl, zapoznać się z zasadami szkoleń (przeczytać o tym, że kask, ochraniacze i wysokie twarde buty są obowiązkowe) i wysłać jak najszybciej maila zgłoszeniowego na adres: [email protected]

Kolejne cykle szkoleniowe ruszają: 28 lipca, 4 sierpnia, 11 sierpnia

Decyduje kolejność zgłoszeń.

KOMENTARZE