fbpx
A password will be e-mailed to you.

Każdy z nas już chyba przywykł do posuchy w zawodach motosportowych, ale ile można tak żyć bez wyścigowych emocji? Odpowiedź brzmi, już niedługo, bo właśnie w Bydgoszczy rusza 3MM Racing Trophy – pierwsze zawody w tym sezonie!

Wiadome było, że ograniczenia motocyklowych rozrywek nie potrwają długo. W końcu przez całe życie nie można siedzieć i czekać. W końcu więc się doczekaliśmy, pierwszych pit bikowych zawodów w tym sezonie. Organizuje je ekipa 3MM Racing na, można by rzec, ich domowym obiekcie – Kartodromie Bydgoszcz. Zawody mają charakter otwarty i towarzyski, więc nie są wymagane licencje zawodnicze ani badania lekarskie. Wymagane jest tylko dobre nastawienie, ale o to raczej nie będzie ciężko. Znamy dobrze organizatorów i wiemy, że z nimi nie ma mowy o napiętej atmosferze czy kiepskiej zabawie. 

Wyścigi odbędą się bez podziału na kategorie pojemnościowe, ale niewykluczone, że zostaną zorganizowane osobne wyścigi dla superpitów i kobiet (zależy od frekwencji). W zawodach można startować dowolnym pitem o pojemności od 120 ccm oraz po ukończeniu 12 roku życia. Zapisy są realizowane przez stronę 3mmracingacademy.pl/trackdays . Koszt udziału w dwóch dniach to 498 zł,  ale jest możliwość wzięcia udziału tylko w piątkowych treningach wolnych (199 zł), lub w sobotnich kwalifikacjach i wyścigu (299 zł). 

Impreza odbędzie się na kartodromie Bydgoszcz, ulica Fordońska 116.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/862902167565378/

 

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów