fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pierwsza replika, kasku Foreta, opiera się na modelu S900-C (jego nazwę uzupełnia oznaczenie Foret Mat KBW), jednym z tych w ofercie firmy, w których poduszki policzkowe są pompowane, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do głowy motocyklisty. Foret (40 lat), jeździ dla Kawasaki Mahi Racing Team India i na dwa wyścigi przed końcem sezonu zajmował 3. […]

Pierwsza replika, kasku Foreta, opiera się na modelu S900-C (jego nazwę uzupełnia oznaczenie Foret Mat KBW), jednym z tych w ofercie firmy, w których poduszki policzkowe są pompowane, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do głowy motocyklisty. Foret (40 lat), jeździ dla Kawasaki Mahi Racing Team India i na dwa wyścigi przed końcem sezonu zajmował 3. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Drugę replikę, kasku Gintoli, przygotowano w oparciu o model S700-S (w tej wersji z rozszerzeniem Guintoli KRG). Guintoli (31 lat), jeździ w fabrycznym zespole Aprilii i na trzy eliminacje przed końcem sezonu zajmuje 2. miejsce w Superbike’ach. Poza repliką, w tej linii modeli Shark przygotował też wersję Lab WKR, białą, z dodatkiem kolorowych detali. Kaski wyposażone są w system szybkiego demontażu wizjera oraz wewnętrzną przysłonę przeciwsłoneczną. Wyróżnia je też waga – 1550 g.

Shark Raw, model o przykuwającym uwagę designie, również otrzymał nowe barwy. Wersja Trinity KRK w połyskującej czerni ma tylko niewielkie, czerwone akcenty. To wielofunkcyjny kask, który może być używany na trzy sposoby: jako otwarty, z goglami albo z goglami i maską ochronną.

Advertisement

Piątym z serii nowych modeli jest Evoline3 Moov’Up. Może być używany zarówno w wersji zamkniętej, jak otwartej (w której jest także homologowany).

KOMENTARZE