fbpx
A password will be e-mailed to you.

BMW Motorrad w Polsce oferuje w promocji kask, w którym będziemy widoczni z daleka. Warto też zwrócić uwagę na ubrania przeznaczone do turystyki motocyklowej.

Pod hasłem ”Bądź widoczny na drodze„ BMW Polska oferuje kask BMW Motorrad System 6 w niecodziennym fluorescencyjnym pomarańczowym kolorze. Kask jest dostępny w siedmiu rozmiarach – od 52 do 65 (liczby oznaczają przybliżony obwód głowy w centymetrach mierzony ponad uszami).


REKLAMA

Promocyjna cena kasku to 1995zł (regularna cena detaliczna wynosi 2573 zł). Oferta aktualna do końca września 2013r.

Motocyklowym turystom, zwłaszcza tym, którzy lubią zjechać z szosy na gruntowe drogi BMW proponuje nowość 2013 r., ubranie enduro-turystyczne Rally 3 wykonane z materiału Cordura 500 z wodoodporną, oddychającą powłoką. Ubranie ma też wiatroszczelną i wodoszczelną podpinkę, której właściwości dostosowane są do potrzeb różnych części ciała. Do każdej strefy ciała – w zależności od potrzeb i poczucia komfortu – przypisana jest najbardziej odpowiednia membrana. Ma ona trzy strefy: FLOW: o bardzo dużej oddychalności (np. plecy, górna część pośladków), COMFORT: z ogrzewającym, lekkim polarem (np. kolana, dolna część pośladków, ramiona i kark) oraz SHIELD: o najwyższej wodoszczelności ze względu na napór powietrza podczas jazdy (np. cała strefa przednia).

Ubranie wyposażone jest w liczne kieszenie oraz ochraniacze z regulacja wysokości. Przy wysokiej temperaturze można odpiąć rękawy kurtki. Kurtkę i spodnie można połączyć za pomocą suwaka.


REKLAMAREKLAMA


Ubranie oferowane jest w 17 rozmiarach (tylko męskich). Kurtka kosztuje 2967 zł, spodnie – 2383 zł.

KOMENTARZE


REKLAMA