fbpx
A password will be e-mailed to you.

Indian właśnie zaprezentował nowości na sezon 2021. Wśród nich znalazły się dwa premierowe modele: Vintage Dark Horse oraz Roadmaster Limited.

Indian Motorcycle, najstarszy amerykański producent motocykli, zaprezentował swoje nowości na rok 2021 i całkiem nieprzypadkowo zrobił to akurat teraz. Prezentacja odbyła się tuż po zakończeniu najbardziej udanego (pod kątem sprzedaży) kwartału w historii marki!

„Aktualnie marka rozwija się bardzo dynamicznie, co jest dla nas niezwykle motywujące. W dalszym ciągu koncentrujemy się na tym, aby dostarczać użytkownikom motocykli Indian produkty oraz doznania z najwyższej półki. Wszyscy nasi klienci są bardzo wymagający, a naszą rolą jest zapewnić im bezkonkurencyjny styl, osiągi oraz technologię. Nowe propozycje oraz ulepszone rozwiązania dostępne w gamie modelowej na rok 2021 są efektem naszej ciężkiej pracy i dużego zaangażowania w zbudowanie każdego motocykla”.

— mówi Reid Wilson, wiceprezes Indian Motorcycle.

Nowe motocykle Indiana

Do oferty cruiser’ów z logo Indian Motorcycle dołączył nowy model — Indian Vintage Dark Horse. To doskonały wybór dla motocyklistów, ceniących sobie surowy charakter i nawiązania do stylu retro. Motocykl Vintage Dark Horse jest oferowany z sakwami wykonanymi z miękkiej skóry w czarnym kolorze oraz z pełnym pakietem Black.

Chociaż jednoślad ten charakteryzuje się surowym wyglądem, to naszpikowany jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami i całą masą bajerów. Wśród nich jest między innymi, funkcja Apple CarPlay®, która jest od teraz oferowana w standardzie w całej serii Roadmaster. Natomiast modele Roadmaster Limited i Roadmaster Dark Horse są również wyposażone w zupełnie nowe, klimatyzowane siedzenie ClimaCommand Rogue marki Indian Motorcycle, zintegrowane z systemem Ride Command.

Roadmaster Limited. Nowość, która zachwyca!

Do gamy motocykli Roadmaster dołączył model Roadmaster Limited wyróżniający się połyskującym lakierem, chromowanym wykończeniem, nowoczesnym kokpitem, wycięciem w przednim błotniku i nisko zawieszonymi kuframi. Z kolei nowy Roadmaster Dark Horse jest oferowany z czarnym wykończeniem podkreślającym jego surowy i nowoczesny wygląd. Wszystkie modele są napędzane przez potężny, chłodzony powietrzem silnik Thunderstroke 116 konstrukcji Indian Motorcycle.

Nie bez znaczenia pozostaje wyposażenie tych sprzętów. Nowe motocykle wyjadą z salonu między innymi na oponach Metzeler Cruisetec® oraz z dolnymi owiewkami o regulowanych nawiewach, podgrzewanymi manetkami oraz z regulowaną przednią szybą sterowaną przyciskiem. Pakiet standardowych udogodnień dostępnych we wszystkich modelach Roadmaster obejmuje kufry i bagażnik zamykane na pilot, o łącznej pojemności 140 l, regulowane podstopnie pasażera, system ABS, tempomat, zapłon bezkluczykowy, system monitorowania ciśnienia w oponach oraz oświetlenie w technologii Full LED.

Apple CarPlay®

Funkcja będzie dostępna w standardzie we wszystkich modelach Roadmaster, Chieftain oraz Indian Challenger 2021, wyposażonych w system Ride Command z nawigacją. Apple CarPlay® umożliwia łatwiejsze i bardziej spersonalizowane sterowanie źródłem audio, opcjami systemu nawigacji oraz informacjami z urządzenia mobilnego.

System audio PowerBand

Nowość w modelach 2021 — użytkownicy motocykli Indian Challenger mogą od teraz cieszyć się dźwiękiem o jeszcze lepszej jakości dzięki zestawowi głośników PowerBand Audio ze wzmacniaczem, do podłączenia w bagażniku z systemem szybkiego montażu. W połączeniu z opcją PowerBand Audio Plus system ten zapewni doskonałe i czyste brzmienie z głośników dużej mocy zamontowanych w kokpicie oraz z głośników wbudowanych w kufry, których wydajność jest o 50% większa w porównaniu ze standardowym systemem audio motocykli Indian Challenger.

 

KOMENTARZE