fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy weekend odbędzie się wyjątkowa impreza non profit – VII Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych. W ostatniej chwili organizatorzy zmuszeni jednak byli do zmiany lokalizacji wydarzenia.

Już w dniach 26-28 sierpnia fani motocykli zabytkowych i klasycznych po raz siódmy spotkają się na wyjątkowe zawody cross country. Tym razem impreza non profit – tworzona przez zapaleńców dla pozytywnych wariatów – odbędzie się w centralnej Polsce, na mazowieckiej łące nieopodal Iłowa.

Advertisement

W ostatniej chwili nastąpiła jednak zmiana miejsca odbywania się imprezy. „Nie przejmuj się, miejsce znajduje się w tej samej okolicy, co pierwotnie, jednak ze względu na sytuację w jakiej postawił nas właściciel pola musieliśmy je zmienić. Wobec jego nagłych, niespodziewanych oczekiwań co do formuły imprezy, nie moglibyśmy zapewnić bezpiecznego uczestnictwa w wydarzeniu, a to jest priorytet” – zaznaczają organizatorzy.

Nowe miejsce znajduje się tutaj: https://goo.gl/maps/QoLik5uNysqH5UkW8 
Adres: Grzybów 21, gmina Słubice

Ze względu na to, że organizacja Cross Country w tym roku okazała się być nie lada wyzwaniem i zajęciem chwilami karkołomnym lecz z pewnością wartym tych kilku godzin świetnej zabawy, przygotuj się na dość spartańskie warunki. Będziesz miejsce na namiot, będziesz dostęp do toalety, ale o ogólnodostępnym prądzie wszyscy póki co marzymy. Zabierzcie więc ze sobą powerbanki i latarkę czołówkę. Nie martwcie się jednak – miejsce do naładowania takich rzeczy się znajdzie.

Advertisement

Więcej informacji i bieżące newsy na stronie FB www.facebook.com/CrossCountryZabytkow oraz w wydarzeniu na FB VII Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych.

KOMENTARZE