fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po zakupie marki Brammo właśnie tego należało się spodziewać. Po występie elektryka w barwach Victory na Isle of Man TT marka pokazała w końcu elektryczny motocykl z logiem ?V?.

Oczywiście po przejęciu Brammo przez Polarisa i wystawieniu elektryka w barwach Victory na najsłynniejszym wyścigu świata dla tego typu maszyn, czyli TT Zero pojawienie się drogowej wersji motocykla elektrycznego od Victory było zaledwie kwestia czasu. Trzeba jednak przyznać, że nowy właściciel nie wysilił się zbytnio. Oczywiście maszyna Empulse TT to po prostu nieco zmieniony model Brammo Empulse RR. Motocykl z logo Victory ma nieco większą baterię (o około 10%), mniejszą tylną oponę (160 zamiast 180) oraz inne siedzenie.

Brammo sprzedało zaledwie około 200 maszyn Empulse RR. Motocykle elektryczne są drogie i w obecnym momencie mogą służyć raczej jako zabawki lub manifest „jak bardzo właściciel dba o ekologię”, niż jednoślad do codziennych wyzwań. Ciekawe zatem jak ze sprzedażą nowego modelu poradzi sobie Victory. Czy inne logo na zbiorniku zdziała cuda?

Advertisement
KOMENTARZE