fbpx

Moda na Scramblery przybrała rozmiary powodzi. Na tej fali chce wypłynąć francuska marka Viba, która proponuje limitowaną wersję MV Agusty Brutale 800 właśnie w stylizacji Scrambler.

Motocykl ma kosztować £22 840, zatem niemało. Wyprodukowanych zostanie jednak tylko 23 sztuki. podobno jedna już się sprzedała, a druga została zamówiona zatem jeżeli chcecie stać się właścicielami Scramblera na bazie MV Agusty musicie się spieszyć.

Za co Viba chce aż takie pieniądze? Motocykl ma ręcznie robiony, aluminiowy zbiornik paliwa oraz mnóstwo karbonowych elementów. Scrambler stoi na oczywiście szprychowych felgach od Borrani. Hamulce to produkt Beringera. Wysoko poprowadzony wydech pochodzi natomiast od Zarda.

Oczywiście na zlecenie klienta Scrambler Lara 800 może być dodatkowo wyposażony między innymi w zawieszenie Ohlinsa czy inne podzespoły, które klient sobie zażyczy. Wtedy jednak cena odpowiednio wzrośnie.

Trzeba przyznać, że motocykl prezentuje się bardzo ciekawie i niewątpliwie z garażu byśmy takiej maszyny nie wyrzucili. To co jednak nieco odstrasza to cena.

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Miejscowość Lipowczyce w województwie łódzkim pewnie nikomu nic nie mówi.…
Popularność filmu Mad Max najwyraźniej wpłynęła na Japończyków. Przedstawiamy miejski…